Podpůrná skupina pro rodiče - osvojitele

Nabízíme vám bezpečný prostor, kde můžete sdílet a reflektovat své rodičovství s lidmi, kteří jsou ve stejné životní situaci. Sdílet s nimi své radosti i obtíže, které vás v souvislosti s přijetím dítěte do osvojení potkaly nebo potkávají. Skupina nabízí prostor pro vzájemnou dlouhodobou podporu mezi náhradními rodinami.

Skupina je určena jak pro adoptivní rodiče a jejich děti, tak pro budoucí osvojitele, kteří prošli odbornou přípravou, případně jsou již zařazeni do evidence nebo se právě seznamují s konkrétním dítětem.

V rámci podpůrné skupiny budeme nabízet osvojitelům popř. osvojeným dětem také vzdělávání, které by reagovalo na potřeby a témata vzešlá ze skupinových setkání. Vzdělávání bude zaměřené na rozšiřování rodičovských znalostí, dovedností a kompetencí, příp. na specifická témata, která je budou zajímat (např. drogy, kyberšikana apod.).

Pokud máte zájem se zúčastnit podpůrné skupiny nebo se dozvědět nějaké bližší informace, kontaktujte ředitelku Evu Rotreklovou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 774 409 907

Nahoru