774 409 909

XXI. CELOSTÁTNÍ SEMINÁŘ AKTUÁLNÍ OTÁZKY PÉČE O DĚTI SEPAROVANÉ OD RODIČŮ

Termín: 22. - 23. 9. 2021
Místo: Administrativní a školící centrum KÚ JmK, Cejl 73, Brno 602 00

 XXI.CELOSTÁTNÍ SEMINÁŘ AKTUÁLNÍ OTÁZKY PÉČE O DĚTI SEPAROVAN OD RODIČŮ

Po loňském ONLINE „jubilejním“ XX. ročníku si Vás dovolujeme opět pozvat na osobní setkání.
Seminář, který pořádá TRIADA-Poradenské centrum, je tradičním setkáním odborníků z organizací a institucí působících v oblasti sociálně-právní ochrany dětí.
Od roku 2001 se pravidelně koná v podzimním termínu a stal se významnou odbornou akcí, jejíž program je zaměřen na oblast sociální práce v systému péče o ohrožené děti. Rozvíjí koncepční otázky a přináší podněty a náměty k zavádění nových přístupů a metod do praxe.

Součástí semináře jsou skupinové vzdělávací programy, které jsou zaměřeny zejména na situace dětí v rodinách, pěstounské péče a adopce.

Skupinové vzdělávací programy jsou akreditované MPSV, každý přihlášený účastník si před konáním semináře vybírá z nabídky prostřednictvím internetového rezervačního systému.

Seznam vzdělávacích programů, lektoři a rozsah akreditace bude zveřejněn v měsíci srpnu, včetně přístupu do rezervačního formuláře. Každý účastník získá osvědčení o absolvování vzdělávacího programu akreditovaného MPSV. Další osvědčení o vzdělávání obdrží účastník za společné jednání v plénu.
Celkově můžete obdržet potvrzení na 5 hodin všeobecného a až 12 hodin akreditovaného vzdělávání.

Aktuální informace o přípravě semináře a jeho programu můžete sledovat na našich internetových stránkách www.triada-centrum.cz, kde také najdete sborníky z předchozích ročníků.

V letošním roce se celý program semináře, včetně vzdělávacích programů, uskuteční na jednom místě:
v Administrativním a školicím centru Krajského úřadu Jihomoravského kraje, Cejl 73, Brno.

Těšíme se na Vaše přihlášky co nejdříve, kapacita semináře je omezena.
Můžete je zasílat elektronicky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přihlášení účastníci obdrží fakturu, program semináře a pokyny k rezervačnímu systému.

Účastnický poplatek činí 3 300 Kč na osobu, cena zahrnuje účast na programu, texty a podklady pro jednání, občerstvení v průběhu semináře, účast na společenském večeru (středa 22. 9.), osvědčení o účasti na semináři a osvědčení o absolvování vybraného vzdělávacího programu.
Neplaťte nic předem – pouze na základě vystavené faktury.

AKTUÁLNĚ  PŘIPRAVOVANÝ PROGRAM

 • středa 22. 9. 10:00 – 12:30
  zahájení - vystoupí zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí a další odborníci a osobnosti z oblasti péče o ohrožené děti
 • středa 22. 9. 13:30 – 18:00
  akreditované skupinové vzdělávací programy se zaměřením na téma přímé práce s ohroženými dětmi
  a rodinami, prezentace metod práce, kazuistik a příkladů dobré praxe
 • středa 22. 9. od 19:00
  společenské a diskusní setkání účastníků v sídle TRIADA-Poradenské centrum, Orlí 20
 • čtvrtek 23. 9. 8:30 – 13:00
  skupinové vzdělávací programy, druhá část
 • čtvrtek 23. 9. 13:30 – 15:00
  právní blok - tradiční finále semináře

Závěr programu je plánován na 15:00 hodin.

PŘIHLÁŠKA NA SEMINÁŘ VE WORDU KE STAŽENÍ ZDE V PDF KE STAŽENÍ ZDE.
ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA NA AKREDITOVANÉ WORKSHOPY SEMINÁŘE BUDE SPUŠTĚNA V REZERVAČNÍM SYSTÉMU OD 1.9.2021


EVA ROTREKLOVÁ
A TÝM TRIADA-PORADENSKÉ CENTRUM, Z.Ú.
BRNO

Kontakt :
Eva Rotreklová, ředitelka, odborný garant: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 774 409 907
Viktor Janč, koordinátor vzdělávání: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 774 225 665
                  - kontaktní osoba pro přihlášky a organizační záležitosti

 

Seminář, který pořádá TRIADA-Poradenské centrum, je tradičním setkáním odborníků z organizací a institucí působících v oblasti sociálně-právní ochrany dětí. Od roku 2001 se koná pravidelně v podzimním termínu a stal se významnou odbornou akcí, jejíž program je zaměřen na oblast transformace systému péče o ohrožené děti, systematicky rozvíjí koncepční otázky a reflektuje aktuální situaci. Workshopy a vzdělávací programy přináší náměty a podněty k zavádění nových přístupů a metod do praxe a jsou akreditovány Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR.

K účasti na semináři jsou zváni odborní pracovníci veřejné správy, dětských domovů, dětských center, kojeneckých ústavů, zdravotnických i školských zařízení a organizací poskytujících odborné služby v oblasti sociálně právní ochrany dětí.

Nahoru